| Produkt-Name | Ineinander greifen und Reibungs-Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| Die erste Abschnitt-Länge | 13m |
| Garantie | 1-jährig, 6 Monate |
| Anwendung | grabende Maschine des Postenlochs, große pilling Kaliberpfahlgründung |
| Gebrauch | Fundament Pile Loch |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| Max. Bohrtiefe | 47m |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| Schleusenart | Reibung |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Schleusenart | Reibung |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Kelly-Leitfaden für Drehbohranlage Ersatzteile für Baumaschinen Teile für Pfahlanlage |
| Verpackung Informationen | Kunde |
| Material | 16Mn für Bohrstange; 16Mn/35CrMo für Kellybars; Q235 für Tremie-Rohre |
|---|---|
| Farbe | Individualisiert |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Verpackung Informationen | Kunde |
| Material | 16Mn für Bohrer; 16Mn/35CrMo für Kelly-Stange; Q235 für tremie Rohr |
|---|---|
| Farbe | Besonders angefertigt |
| Kundendienst erbracht | Technische Videounterstützung, on-line-Unterstützung, Ingenieure verfügbar Maschinerie übersee, Feld |
| Name | Kelly-Führer für die Ersatzteilbaumaschinenteile des Drehbohrgeräts, die Anlage anhäufen |
| Verpackung Informationen | Kunde |
| Gewährleistung | 1 Jahr |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| Garantie | 1-jährig |
|---|---|
| Material | 16Mn für Bohrer; 16Mn/35CrMo für Kelly-Stange; Q235 für tremie Rohr |
| Farbe | Besonders angefertigt |
| Kundendienst erbracht | Technische Videounterstützung, on-line-Unterstützung, Ingenieure verfügbar Maschinerie übersee, Feld |
| Name | Kelly-Führer für die Ersatzteilbaumaschinenteile des Drehbohrgeräts, die Anlage anhäufen |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Material | Stahl aus Legierten |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| Typ | oder Customerized |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |