| Anwendung | Gründungsbohrgeräte |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Maximaler Bohrdurchmesser | 1500 mm |
| Brand | Soilmec |
| Art | Bohrgeräte |
|---|---|
| Name | Bohrereimer |
| Farbe | Kundengerechte Farben |
| Zahl von Stücken | 1 |
| Material | Kohlenstoffstahl der hohen Qualität |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| Motor | KATZE |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| Bohrdurchmesser | 400 mm bis 2500 mm |
| Brand | CRRC |
| Anwendung | Fundament Bohrloch |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Marke | Bodenmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max. Bohrtiefe | 60 m |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Marke | Bodenmec |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn für Bohrstange; 16Mn/35CrMo für Kellybars; Q235 für Tremie-Rohre |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Name | Bohrgeräte |
|---|---|
| Material | Q355C |
| Anwendung | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane, der Anlagen Kelly Bar anhäuft |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Verpackung Informationen | Holzetui |
| Name | Bohrwerkzeuge |
|---|---|
| Material | Q355C |
| Anwendung | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Piling-Plattformen Kelly Bar |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Verpackung Informationen | Holzetui |
| Name | Verwendet, Anlage anhäufend |
|---|---|
| Saattiefe | 30-60 |
| Gewicht | 50T |
| Maschinenart | XR220 |
| Vorteil | Hohe Qualität und Fabrikpreise |