| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Pulley wheel piling rig bore hole rotary drilling rig construction machine spares upper mast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Farbe | Individualisiert |
| Dienstleistungen nach dem Verkauf | Videotechnische Unterstützung,Online-Unterstützung,Ingenieure, die für den Service von Maschinen im |
| Name | Key board for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Name | Verwendet, Anlage anhäufend |
|---|---|
| Saattiefe | 58000 (MILLIMETER) |
| Gewicht | 78T |
| Maschinenart | SR80C |
| Vorteil | Hohe Qualität und Fabrikpreise |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Motor | Weichai |
| Max Drilling Depth | 62M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Zoomlion |
| Typ | Kernstoßbohrer |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | Yellow |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | orange |
| OEM-Produkte | Erhältlich |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | black |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Material | Gusseisen |
|---|---|
| application | machinery |
| NOMINALEN Druck | 31.5Mpa |
| Oem | available |
| Anwendungsschicht | Boden, Erde, Felsen, Ton, Schlamm usw. |
| Type | Rock auger |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Farbe | Schwarz |
| OEM-Produkte | Erhältlich |
| Oem/odm | Welcome |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Produktbezeichnung | Gerader Bohrer |
| Max. Bohrtiefe | 70m |
| Überdosis | 1600 mm |
| Teeth Number | 6 |