| Materialien | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn für Bohrstück; 16Mn/35CrMo für Kellystahl; Q235 für Tremie-Rohr, Legiers |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| Verwendung | Hochgeschwindigkeitsstraßenbau-Anhäufungs-Loch |
|---|---|
| Produktname | Felsen-Ineinander greifen OD482 Millimeter und Reibungs-Kelly Bar |
| Max Drillings-Tiefe | 100m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Verschluss-Art | Volles Inmterlocking |
| Verwendung | Bau, der Loch anhäuft |
|---|---|
| Produktname | Ineinander greifenkelly bar |
| Max Drillings-Tiefe | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Verschluss-Art | Inmterlocking |
| Name | Bauer-Art Kelly Box 200*200 |
|---|---|
| Material | 35CrMo mit spezieller Wärmebehandlung |
| Anwendung | SR XR Bauer Soilmec Mait IMT Drehbohrgerät |
| Vorteil | Hohe Qualität und Fabrikpreise |
| Farbe | Besonders angefertigt |
| Name | Terminalgelenk |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Anwendung | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane, der Anlagen Kelly Bar anhäuft |
| Größe | 355 406 470 508 Kelly Stangenbedarf |
| Verpackung Informationen | Holzetui |
| Garantie | 6 Monate |
|---|---|
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn für Bohrer; 16Mn/35CrMo für Kelly-Stange; Q235 für tremie Rohr |
| Kundendienst erbracht | Technische Videounterstützung, on-line-Unterstützung, Ingenieure verfügbar Maschinerie übersee, Feld |
| Produkt-Name | Bohrgerät Bauer Type, der Kelly-Stange für die Anhäufung ineinander greift |
| Anwendung | Bauer Sany XCMG Drehbohrgerät, Gesteinsbohrung |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Farbe | Individualisiert |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Dienstleistungen nach dem Verkauf | Videotechnische Unterstützung |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Gewährleistung | 1 Jahr, nicht verfügbar. |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Farbe | Individualisiert |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |