| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| Schleusenart | Mehrfachverriegelung |
| Produktbezeichnung | Multi-Lock-Rotationsbohranlage Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max. Bohrtiefe | 20 bis 100 m |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| Max. Drehmoment | 260 kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| Max. Drehmoment | 200kNm |
| Element | 4 |
| Die Länge des ersten Abschnitts | 16.5m |
| Verwendung | Drehanhäufungsrig drilling |
|---|---|
| Produktname | OD394mm-Felsen-Ineinander greifen und Reibungs-Kelly Bar |
| Max Drillings-Tiefe | 40m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Rohr-Art | Nahtloses Rundstahl-Rohr |
| Verwendung | Hochgeschwindigkeitsstraßenbau-Anhäufungs-Loch |
|---|---|
| Produktname | OD406mm-Felsen-Ineinander greifen und Reibungs-Kelly Bar |
| Max Drillings-Tiefe | 70m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Verschluss-Art | Volles Inmterlocking |
| Verwendung | Anhäufung von Rig Drilling Hole Construction |
|---|---|
| Produktname | Kelly Bar |
| Max Drillings-Tiefe | 40m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Verschluss-Art | Interlocking& Reibungs |
| Verwendung | Grundlagen-Stapel-Loch |
|---|---|
| Produktname | Ineinander greifenkelly bar |
| Max Drillings-Tiefe | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Verschluss-Art | Interlocking& Reibungs |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Anwendung | Fundament Bohrloch |
| Length | Up to 80M |
| Gewährleistung | 1 Jahr, nicht verfügbar. |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |